NAŠE SLUŽBY

FOTO

VIDEO

3D SKEN

VIZUALIZACE

WEB

CENY SLUŽEB:

Zajišťujeme komplexní multimediální servis, který je profesionální, spolehlivý, přátelský a nabízíme adekvátní cenu při dodání těch nejlepších možných výsledků.

FOTO: 2,000Kč garsonka - 2,500Kč patrový dům, usedlost
VIDEO: 4,000Ksč byt, dům | 6,000Kč s makléřem v obraze
DRON: 1,500Kč okolí nemovitosti, nemovitost | 4,000Kč rozsáhlý záznam nemovitosti a okolí, až 6 letových hodin
3D SKEN MATTERPORT: 4,000Kč byt | 5,000Kč dům, půdorys pater nemovitosti 500Kč
3D VIZUALIZACE: dle velikosti nemovitosti cca 5,000Kč 2+kk do 65m2, 700Kč hodina
WEB: cena se určuje podle funkcí webové stránky, viz text níže
HOMESTAGING: dle požadavků zadavatele, viz text níže
CESTOVNÉ: 7.50Kč km

Kontaktujte nás, děkujeme
info@ironworksstudios.org

FOTO


Jsme flexibilní a odhodláni přinášet Vám ty nejlepší snímky a chápeme důležitost zachycení těch nejlepších momentů nemovitosti, kterou se chystáte představit k prodeji.

Pravidelně hledáme nové techniky a technologie a snažíme se produkovat co nejlepší výsledky v interiérové i exteriérové fotografii. Naším cílem je ukázat skutečný potenciál vaší nemovitosti.

Foto nemovitosti:

2,000Kč - 2.500Kč


VIDEO & DRON


Jsme flexibilní a odhodláni přinášet Vám ty nejlepší snímky a chápeme důležitost zachycení těch nejlepších momentů nemovitosti, kterou se chystáte představit k prodeji.

Pravidelně hledáme nové techniky a technologie a snažíme se produkovat co nejlepší výsledky v interiérové i exteriérové fotografii. Naším cílem je ukázat skutečný potenciál vaší nemovitosti.

Video s hudbou do 2 minut:

4,000Kč byt, dům + titulky | 6,000Kč s makléřem v obraze, mluveným slovem a titulky

Dron:

1,500Kč okolí nemovitosti, nemovitost, prostory nemovitosti | 4,000Kč rozsáhlý záznam nemovitosti a okolí, až 6 letových hodin

YOUTUBE
3D SKEN


3D kamery Matterport jsou ideálním řešením pro realizaci prezentace vašich nemovitostí. Snadno a rychle vytvoříte digitální dvojče jakýchkoliv prostor, ať už se jedná o byt, hotel nebo komerční objekt. Nabízíme prodej, pronájem kamer Matterport nebo zajistíme profesionální tvorbu virtuální prohlídky.

Matterport:
4,000Kč byt | 5,000Kč dům, půdorys pater 600Kč

matterport.com
VIZUALIZACE


Svůj návrh interiéru můžete svěřit do našich rukou. Interiérový design považujeme za umění a vědu vylepšování interiéru budovy za účelem dosažení zdravějšího a estetičtějšího prostředí pro lidi, kteří daný prostor využívají.

Interiérový design je mnohostranná profese, která zahrnuje koncepční vývoj, plánování prostoru, inspekce na místě, programování, výzkum, komunikaci se zúčastněnými stranami projektu a provedení návrhu.

3D Vizualizace:
700Kč hodina | 2kk cca 5,000Kč


WEB


Cena za výrobu webové stránky, se odvíjí od funkcí a velikosti obsahu stránky požadované klientem.

La Vida Residence

Vytváříme krásné a funkční stránky přizpůsobené vaší značce, které zobrazují fotografie, videa, 3D prohlídky a detaily nemovitosti v tom nejlepším světle. Čistý a jediný web s nemovitostmi poskytuje jedinečný zážitek, který odliší váš inzerát a zvýší návštěvnost a zvýší rychlost pronájmu.

Due to almost every single apartment search these days starting online, your website is very likely to be the first interaction between the building and your future residents making it an important part of your property management portfolio.

la Vida Residence

Central Point Kladno


O projektu:

Central Point Kladno nabízí cenově dostupné vlastní bydlení, tak zajímavou formu investiční příležitosti v atraktivní lokalitě moderní městské čtvrti, která se nachází jen několik málo desítek minut od Prahy.

Strategická poloha šestipodlažního bytového domu v centru Kladna poskytne rezidentům zázemí, které se opírá o bohatou občanskou vybavenost, rozsáhlé plochy zeleně, snadnou dopravní dostupnost, ale především atmosféru, kde přes den vládne čilý ruch, jenž se večer naopak promění v klidnou městskou oázu.

Central Point Kladno

Mlýn Mrač


O projektu:

Při pátrání po historii mlýna jsme našli výpis textu z kroniky, který zmiňuje tento mlýn již v roce 1620. Je zde popsáno jak byl mlýn vyjmut z roboty v konopišťském panství a kolik věrtelů jednotlivých surovin zato museli každoročně odevzdat na zámek Konopiště.

Nejstarší budova objektu, hlavní velké stavení nalevo, má tedy dlouhou historii. Postupně byla usedlost dostavovaná dle potřeb, takže v době své největší slávy zde byla pekárna, stáje, penzion a několik pavlačových bytů pro služebnictvo.

Mlýn Mrač

HOMESTAGING


Homestaging je příprava soukromé rezidence k prodeji na realitním trhu. Cílem inscenace je, aby dům oslovil co nejvyšší počet potenciálních kupců, a tím nemovitost prodal rychleji a za více peněz.

Inscenační techniky se zaměřují na zlepšení přitažlivosti nemovitosti tím, že zajistí, aby se jednalo o příjemný, atraktivní produkt, který každý kupující může vidět, že v něm žije, a proto si ho přeje koupit.

REFERENCE